На Центральному цвинтарі поховали Юрія Драгеля – криворіжця, що загинув під Бахмутом

ЖАЛОБА
14.07.23 - 13:56

У Кривому Розі сьогодні провели у вічність ще одного бійця, котрий був криворізьким гірником, поки не став на захист Батьківщини. Юрій Драгель поклав своє життя за Україну 6 липня під Бахмутом. Родичі, друзі та побратими зібралися поблизу будинку загиблого на скорботну панахиду.

У мирному житті Юрій працював у гірничій промисловості. Молодий чоловік сподівався зустріти свою другу половинку і створити щасливу родину. Але всі плани перекреслила війна.

 

Криворіжця призвали до лав ЗСУ на початку року. Спочатку – курс молодого бійця, потім – фронт і пекельний Бахмут. 36-річний Юрій Драгель був навідником мотопіхотного батальйону 54 ОБМр. Боронив рідну землю сміливо і відданно. Під селом Роздолівка поблизу Бахмута поліг від тяжких поранень.

 

Ті, хто знав Героя, кажуть, що він був надзвичайно скромним, проте у всьому вмів знаходити позитив. Цим й відрізнявся від інших.

 

«Батьки Юри пішли з життя рано. Мабуть, це і вплинуло на характер чоловіка. Він був надійний, «свій»», -  зі сльозами згадують знайомі.

 

Вічний спокій Юрій Драгель знайшов на Центральному цвинтарі серед інших Героїв, котрі віддали за Україну найцінніше – щасливе майбутнє у колі близьких людей.

 

Низький уклін нашому захиснику!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: