На Чемпіонаті Європи з пневматичної стрільби криворізькі спортсмени завоювали 5 призових місць

ГОРДІСТЬ
27.03.19 - 10:39

На Чемпіонаті Європи з пневматичної стрільби криворізькі спортсмени завоювали 5 призових місць

Чемпіонат проходив у Хорватії. У ньому взяли участь 4 вихованці ДЮСШ №7, які привезли додому 5 медалей.

Криворізькі спортсмени, які увійшли до складу національної збірної України, з успіхом виступили на континентальній першості зі стрільби з пневматичної зброї.

Серед дорослих у стрільбі по рухомій мішені два перших місця в командній боротьбі зайняв Роман Товстоп'ят, майстер спорту.

Дві срібні медалі завоювала українська жіноча команда, до складу якої входила криворожанка Вікторія Рибовалова, заслужений майстер спорту з кульової стрільби.

Денис Кушнеров, майстер спорту України міжнародного класу, завоював командне срібло.

 «Успіх криворізьких стрільців залежить від їхньої уваги, спокою, терпіння і щоденної праці. Виходячи на старт, спортсмену необхідно мати внутрішній стрижень і характер. І у наших хлопців це є! Ми пишаємося їхніми перемогами! », - зазначив Олексій Виливаний, тренер-викладач відділення кульової стрільби дитячо-юнацької спортивної школи №7.

Щороку з міського бюджету виділяються кошти на розвиток відділення кульової стрільби ДЮСШ №7. Закуповується спортивний інвентар, передбачені гроші на відрядження спортсменів на обласні та всеукраїнські змагання.

 

Довідково. У Кривому Розі працює 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (10 комунальних і 1 приватна) і 154 клубів. У місті щорічно проводиться більше 500 спортивних змагань усіх рівнів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. У 2018 році спортивними організаціями міста були підготовлені: три майстри спорту України міжнародного класу, 12 майстрів спорту України, 201 кандидат у майстри спорту, 223 спортсменів I-го розряду і 2583 спортсменів масових розрядів.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: