На честь прийдешнього свята працівників радіо, телебачення та зв'язку, працівників ТРК "Рудана" привітав мер міста

             На честь прийдешнього професійного свята - Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку - працівників ТРК "Рудана" привітав мер міста Юрій Вілкул.

Міський голова відзначив важливість професійної діяльності усього колективу нашого телеканалу, якість, об'єктивність, творчий підхід та всебічність у висвітленні життя нашого великого міста, його розвитку, діяльності владних структур, роботи підприємств та громадських організацій.

На зустрічі йшлося про те, що сучасний світ важко уявити без засобів передачі інформації, без професійного погляду на факти та події нашого життя.

Саме завдяки телевізійникам і радійникам мільйони українців оперативно отримують об’єктивну та правдиву інформацію.

Професія тележурналіста престижна й необхідна для демократичного розвитку суспільства.

Мер зауважив, що контент "Рудани" осучаснився, наповнився різноплановими програмами, цікавими ефірами, актуальними темами. 

У дружну команду руданівців прийшло багато талановитої молоді. Наша аудиторія не обмежується лише криворіжцями, а й охоплює населення сусідніх регіонів.

За сумлінну роботу у нелегкій телевізійній царині Почесними грамотами виконкому нагородили редактора телебачення Івана Проводова і головного інженера Степана Бондаренка.

Грамотами виконкому відзначили графіка-дизайнера Ясену Коковіну і режисера монтажу Наталію Козак.

"На сьогодні ми є одним із найкращих регіональних телеканалів України, - впевнена генеральний директор ТРК "Рудана" Наталія Власова. - Раніше орієнтувалися на телебаченння Одеси, Львова, Харкова. Тепер можемо відзначити, що нам є чим пишатися! Уже в найближчі рік-два ми інтенсивно розвиватимемо позаефірне мовлення, намагаємось вийти на формат експертного спілкування. Нам приємно, коли руданівців беруть на роботу на столичні телеканали. Як би боляче ми не прощалися з ними, але розуміємо, що професійне становлення цих фахівців відбулося саме на нашому телеканалі. Ми уже стали брендом, маємо гарний фідбек. З нами готові співпрацювати. Дякуємо міській владі за підтримку, оскільки наш розвиток був би без неї неможливий".