На Дніпропетровщині на коронавірус хворіють 79 школярів та 60 вчителів. Серед них – криворіжці

АКТУАЛЬНО
24.09.20 - 16:35

На Дніпропетровщині з діагнозом «Covid-19» лікуються 79 школярів та 60 учителів. Коронавірусну інфекцію та контактних осіб виявили у школах Кривого Рогу, Дніпра, Жовтих Вод, Павлограда, Нікополя, Новомосковська, а також у районних школах.

«Відповідальність за організацію та виконання протиепідеміологічних заходів у навчальних закладах несуть керівники. Аби не допустити спалахів захворювання та зменшити кількість контактів, замість кабінетної системи впроваджена класна – коли кожен клас перебуває у своїй кімнаті. Щодня проводять температурний скринінг працівників закладів. Якщо через контакт із хворими на самоізоляції перебуває понад 50% учнів та працівників – їх переводять на дистанційне навчання», - нагадала начальниця обласного департаменту освіти і науки Людмила Телегіна.

 

У медзакладах області зараз лікуються від коронавірусу 8 школярів, 20 вчителів та 1 техпрацівник. На дистанційне навчання відправили 159 окремих класів, учнів 5-11 класів однієї школи Дніпра.

 

Загалом на самоізоляції перебувають 3904 школярі, 116 вчителів та 24 технічні працівники.

 

Нині на Дніпропетровщині – 4692 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

 

Як ми писали раніше, у Кривому Розі померла 50-річна пацієнтка, у якої Covid-19 спричинив ускладнення терапевтичної патології. За добу в нашому місті зареєстрували 35 нових випадків небезпечної інфекції.

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: