На Дніпропетровщині рейдери відібрали бізнес у турецьких підприємців

КРИМІНАЛ
25.10.19 - 11:42

Поліція Дніпропетровщини викрила схему рейдерського захоплення, через яку інвестори підприємства втратили мільйон гривень, - повідомляє сайт Національної поліції.

У серпні 2019 року державний реєстратор виключив з реєстру прав власності інвесторів з Туреччини, яким належало 57 % бізнесу.

 

Відповідно до реєстрації 2009 року, сільськогосподарське товариство належало 6 інвесторам. У 2019 році державний реєстратор виключив з реєстру чотирьох власників бізнесу, і за новим записом у державному реєстрі підприємство тепер належало лише двом партнерам. Законним власникам були спричинені збитки на загальну суму понад  мільйон гривень.

 

27-річному чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

 

Права турецьких власників на свою частку сільськогосподарського підприємства були поновлені - відповідний запис було відновлено у держреєстрі. 

Після викриття цього факту були скасовані й інші незаконні реєстраційні дії посадовця. Також було анульованого його доступ до реєстру.

 

Наразі чоловіку обрано запобіжний захід – домашній арешт. Найближчим часом кримінальне провадження буде спрямоване до суду.

 

У ході слідства встановили, що торік підозрюваний незаконно зареєстрував комунальне підприємство, через яке було вчинено понад дві тисячі реєстраційних дій.

 

Через порушення вимог законодавства, реєстрація підприємства була скасована. Наразі за даним фактом вирішується питання про відкриття ще одного кримінального провадження.  Слідчі дії тривають.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: