На Дніпропетровщині розкрили гучне убивство трьох громадян - двох чоловіків та жінки

      У січні 2018 року в Дніпропетровської області був виявлений покинутий автомобіль, в салоні якого знаходились три трупи з вогнепальними пораненнями - двох чоловіків, 1988 р.н. і 1993 р.н., та жінки, 1989 р.н., - повідомляє перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

"Протягом тривалого часу підрозділами поліціі Головного управління Дніпропетровської області та Департаменту карного розшуку Нацполіції проводилися оперативно-розшукові та слідчі заходи, які надали можливість встановити та зібрати доказову базу.

Це дозволило на законних підставах встановити особи підозрюваних у скоєнні вбивства й згодом їх затримати.

Під час проведення слідчих і розшукових заходів відносно двох убитих чоловіків надходили дані про їх можливу причетність до збуту наркотичних засобів на територіі зазначеного району. Знайомі убитих характеризували їх неоднозначно, у тому числі як недобропорядних громадян, але для слідчих та оперативників, які займалися розкриттям жахливого злочину, головним було розкриття навмисного вбивства трьох громадян України.

На сьогодні двом затриманим підозрюваним чоловікам, 1996 р.н. та 1997 р.н., судом обрана міра запобіжного заходу - тримання під вартою, але це ще не кінець.

Дякую працівникам прокуратури Дніпропетровської області за підтримку та принципову наполегливість, які дозволили слідчим та оперативним працівникам Нацполіції встановити всі обставини вбивства й на законних підставах затримати підозрюваних.

Ніхто не має права вирішувати, кому жити, а кого можно вбивати".