На Дніпропетровщину надійшла друга партія медичного вантажу

ВАЖЛИВО
30.03.20 - 15:30

З Києва до Дніпропетровської області надійшла друга партія вантажу для боротьби з коронавірусом. Це засоби медичної допомоги та індивідуального захисту.

Дніпропетровщина отримала близько 200 тисяч нітрилових, латексних та вінілових рукавичок різного розміру, понад 700 термометрів, більше тисячі ендотрахеальних трубок, дихальні контури для дітей та дорослих, вірусо-бактеріальні фільтри, шапочки та бахіли. Їх розподілять по госпітальних базах області, у переліку яких - Криворізька інфекційна лікарня.

 

«Днями до України прибув другий літак із медичним вантажем з Китаю. Дніпропетровщина вже отримала партію із засобами захисту, вкрай необхідними під час боротьби з коронавірусом. Також нам надіслали медичні засоби, які у разі потреби допоможуть полегшити дихання «важким» пацієнтам. Насамперед, маємо забезпечити ними госпітальні бази регіону», – зазначив голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко.

 

Незабаром з Китаю до України мають доправити ще 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів.

 

Як ми повідомляли, двоє криворіжців і один нікопольчанин з коронавірусом перебувають зараз у міській інфекційній лікарні, ще троє людей – з підозрою, очікують на результати аналізів.

 

Фото ДніпроОДА.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: