На допомогу ДТЕК: «Криворіжелектромонтаж» отримав дозвіл на роботи з відновлення електропостачання

ВАЖЛИВО
10.07.19 - 16:01

Як ми сьогодні писали, на ранок 10 липня без електрики залишалися 933 абонента з більше ніж ста тисяч постраждалих від стихії.

За словами представника ДТЕК "Дніпровські електромережі", кількість бригад, які працюють у всіх районах міста, було збільшено до 36-ти. Сьогодні, звітують, закрито всі масові заявки у Покровському і Тернівському районах. Там залишилися декілька адрес, за якими працюють дві бригади.

Залишилися ще три масові заявки в Саксаганському районі (58 споживачів без світла). Там сьогодні працюватимуть чотири бригади енергетиків.

У Довгинцівському районі силами трьох бригад сьогодні завершують роботи щодо двох масових підключень. 

Найбільша кількість заявок ще залишається в Центрально-Міському (25), Інгулецькому (12) та Металургійному районах (14).

Головний інженер Криворізьких електромереж ДТЕК «Дніпровські електромережі» Павло Северенчук зазначив, що в ці райони направлено найбільшу кількість фахівців: 6 бригад – у Металургійний, 4 – в Інгулецький і 14 – у Центрально-Міський.

Як і раніше, для посилення бригад «Дніпровських електромереж» працюють міські служби, управителі та бригади ДСНС, а також 4 бригади підприємства  «Криворіжелектромонтаж».

«На жаль, є випадки, коли відпрацьовуємо основну причину знеструмлення і при запуску виявляємо ще пошкодження. Роботи складні і масштабні», – зазначив Павло Северенчук.

Мер звернувся до голів районів з вимогою оперативно коригувати з енергетиками адреси заявок та обмінюватись інформацією, де найбільш важливі ділянки робіт.

«Підключення світла криворіжцям – найважливіше життєве питання, і я наполягаю, що із допомогою міста Обленерго має закрити всі масові заявки з відновлення електропостачання у найближчу добу», – наголосив Юрій Вілкул.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: