На допомогу криворіжцям у травні спрямують понад 16 млн грн

ОФІЦІЙНО
24.05.24 - 16:48

У травні з міського бюджету допомогу отримають понад 3 тисячі криворіжців. Загальна сума виплат складе більше 16 мільйонів.  З початку року на матеріальну допомогу та компенсаційні виплати вже спрямовано 96,2 млн грн.

На травневому засіданні виконкому Криворізької міськради підтримані всі рішення соціального напрямку.

«Третій рік триває в нашій країні війна. Тому, особливу увагу та соціальну підтримку направляємо на наших Захисників і Захисниць та членів їхніх сімей, родин загиблих або померлих військовослужбовців. Але, й не забуваємо про тих криворіжців, які потребують нашої турботи та уваги. Тим самим, продовжуємо виконувати заходи Програми соціальної підтримки населення»,- зазначив в.о. міського голови Юрій Вілкул.

Місто продовжує системну підтримку військовослужбовців та їх родин. У травні 99 учасників бойових дій, які брали безпосередню участь у бойових діях, отримають допомогу у розмірі 5 тис. грн.

 

До Дня вшанування учасників АТО на сході України матеріальну допомогу отримають 733 криворіжця. Серед них військовослужбовці з інвалідністю, яку вони отримали у ході  бойових дій в АТО,  а також діти, батьки, дружини загиблих в ході проведення АТО /ООС.

У  травні також буде надана щомісячна матеріальна допомога 40 особам з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО на сході України і відсічі агресії рф проти України.  

 

Кривий Ріг підтримує родини загиблих військовослужбовців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. Одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень отримують родини загиблих військових.

 

Одноразову грошову допомогу в 5 тисяч гривень в цьому місяці отримають 18 дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. З початку року  її отримали вже 62 дитини.

 

 «Виплата такої допомоги здійснюється з 2020 року. Тоді Кривий Ріг став першим містом в Україні, в якому діти, які мають офіційний статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, коштом міського бюджету отримують одноразову грошову виплату - 5 тис. грн. Адже діти - це наше майбутнє і ми повинні про них піклуватися»,- доповіла заступник директора департаменту соціальної політики Ольга Калугіна.

 

У місті продовжується виплата допомоги родинам, які виховують дітей з інвалідністю або мають осіб з інвалідністю з дитинства, а саме: 226 дітей з інвалідністю (розмір допомоги 10 тис. грн, з початку року таку допомогу отримали 916 дітей); 20 інсулінозалежних дітей (розмір допомоги 11 338 грн, з початку року допомогу отримали 70 дітей); 35 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками у розмірі 20 тис. грн (з початку року допомогу виплачено 125 дітям); 324 особи з інвалідністю з дитинства, в тому числі, 25 осіб з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тис. грн.

 

Крім того, у травні продовжується виплата матеріальної допомоги криворіжцям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі чи витратили значні кошти на лікування. Міським коштом матеріальну допомогу у травні отримають 1474 мешканці. 120 з них - на лікування (1,9 млн грн). З початку року таким чином допомогли понад 3 тис. криворіжцям. Сума виплат склала 8,1 млн грн.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: