На фестивалі «Пісні, народжені в АТО» воїни співатимуть прямо з передової

ВІЙСЬКОВІ
22.05.19 - 10:59 1586

У Дніпрі відбудеться ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

У Дніпрі 28 червня пройде ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

 

Авторські композиції виконають бійці з різних куточків України і ті, хто приїхав просто з передової. Послухати їх зможуть усі охочі.

«Запрошуємо бійців – авторів пісень військової тематики взяти участь у фестивалі, – сказала начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. – Вже маємо понад 10 заявок від виконавців із різних куточків України. Це і лауреати перших трьох фестів, і новачки». 
 

Уже заявили про своє бажання виступити на дніпровській сцені АТОвці з Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Кривого Рогу, Харкова. Вони представляють різні військові підрозділи – 8-й окремий полк спецназу, добровольчий батальйон «Правий сектор», 21-шу окрему бригаду охорони громадського порядку Нацгвардії. 
 

Учасники фесту минулих років Сергій Бойко та Олександр Клец найближчими днями вирушать на передову. Там виконають власні композиції та запишуть на відео пісні талановитих бійців просто на місці. 

«У такий спосіб хочемо повернути фестиваль до його витоків. Адже три роки тому він починався саме з відбору відеозаписів пісень із передової, – сказав учасник Сергій Бойко. – Отже, у хлопців з’явиться шанс взяти участь у фестивалі, бо подати самостійно заявку у них не завжди є можливість». 

Аби стати учасником, необхідно подати заявку або звернутися до управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля,1. 

Заявки приймають до 15 червня. Подробиці – за телефоном 068 6798961. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: