На фестивалі «Сила нескорених» у Дніпрі показали реконструкцію бойових дій за визволення міста у 1943 році

        На честь 75-ї річниці визволення Дніпра, в обласному центрі на фестивалі «Сила нескорених» відтворили реалістичну реконструкцію бойових дій у 1943 році.

Перед глядачами розгорнулось майже справжнє поле бойових дій - танки, кулемети, гранатомети, БТР, "реальні" вибухи і постріли, справжній літак, який розгромив вороже військо.

У програмі фесту - виставка ретро-автомобілів та військової техніки, польова кухня, виступи художніх колективів та кінного клубу, концерт заслуженої артистки України Наталки Карпи.

Подивитись на видовищне відтворення бойових подій завітало багато глядачів, головно діти й молодь.

На локаціях фестивалю «Сила нескорених» дніпряни могли поласувати різноманітними стравами, подивитися на роботи народних майстрів, відвідати музей АТО.

Обласна рада за допомогою ініціативних депутатів, АТОвців та волонтерів проводить цей фестиваль вже другий рік поспіль. 

Голова обласної ради Гліб Пригунов подякував організаторам та нагородив відзнаками не тільки військових, а й активних патріотів області: «Головна мета фестивалю - показати зв’язок поколінь і нашу боротьбу, яка відбувалась протягом багатьох десятиліть за незалежність, за непорушність наших кордонів, яка і триває до сьогодні. Ми вдячні захисникам за можливість святкувати і жити під мирним небом. Вкотре доводимо, що ми - нескорена нація!»