На Харківщині росіяни обірвали життя криворізького воїна Андрія Снаговського

ЖАЛОБА
11.06.24 - 14:06

На Харківщині росіяни обірвали життя криворізького воїна Андрія Снаговського.

До війни Андрій працював на «АрселорМітал Кривий Ріг», був єдиним сином у батьків, любив життя і мав надію створити власну родину.

 

Але коли росія пішла на нашу державу повномасштабною війною, 37-річний криворіжець добровільно став на герць із ворогом. Торік у вересні він приєднався до лав оборонців. Дослужився до звання молодшого сержанта і згодом був призначений керівником відділення операторів БПЛА.

 

"Сумувати в армії не приходиться, – розповідав Андрій воєнним журналістам у грудні 2023 року. – Займаємось, вчимось, повторюємо, проходимо наново для закріплення – є чим зайнятись як мені, так і солдатам. Мушу чесно сказати, що переважна більшість займається добросовісно. Бо вони чудово розуміють, що отримані знання та досвід дозволять зберегти їхні життя, коли ми опинимось у реальному бою. Командири у нас – люди досвідчені та гідні, вболівають за своїх солдатів".

 

Позиції поблизу села Ізбицьке Вовчанської громади, де перебував наш земляк, обстріляв ворог. Андрій Снаговський, на жаль, не вижив…

 

Вічна пам’ять і слава Герою-визволителю! Дякуємо за захист!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: