На Харківщині загинув 54-річний криворізький гвардієць Алім Рокитянський

ЖАЛОБА
19.11.22 - 11:25

12 листопада на Харківщині, під час виконання бойового завдання, загинув криворізький гвардієць Алім Рокитянський - старший солдат-гранатометник батальйону оперативного призначення Нацгвардії України. Воїну було 54 роки.

"Алім Іванович був завжди усміхненим та впевненим, ідейним, завжди в перших рядах. Доля завела його у місто Покров, де він створив сім’ю, ростив трьох синів, займався підприємництвом. А ще він був вірним сином України, тож коли брудний російський чобіт вперше ступив на українську землю у 2014-му, він одразу ж приєднався до лав оборонців України. У 2019 році він підписав контракт та поповнив лави Нацгвардії України", - розповіли про бійця у Криворізькій РДА.

 

З 24 червня 2022 року, Рокитянський разом із побратимами виконував бойові завдання на Харківщині. На превеликий жаль, він загинув від уламкових поранень.

 

Криворізького гвардійця провели в останню путь, віддавши захисникові належну шану. 

 

Світла пам’ять і наша вдячність Герою!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: