На кінофестивалі "Берлінале" представлять два українські фільми. Один із них - Сергія Лозниці, який зараз знімає у Кривому Розі

   На фестивалі відбудеться показ фільмів Сергія Лозниці і Марисі Нікітюк.

 з 15 до 25 лютого у Німеччині проходитиме 68-ий Міжнародний берлінський кінофестиваль.

Цього року основна програма кінофестивалю включає 24 фільми, 19 з яких будуть змагатися за Золотого і Срібних ведмедів.

Україна буде представлена на Берлінале-2018 фільмом "Коли падають дерева" письменниці і режисера Марисі Нікітюк у програмі "Панорама" - другій за значимістю секції Берлінале після основного конкурсу.

У секції "Форум" (Міжнародний форум молодого кіно) відбудеться світова прем'єра фільму українського режисера Сергія Лозниці "День перемоги" (виробництво Німеччини).

Стосовно цього фільму, Сергій Лозниця розповідав криворізьким журналістам, що знімав його у Трептов-парк і дивувався, як німці святкують День Перемоги 9 травня.

Крім того, як повідомляє Держкіно, у цьому році наша країна буде представлена стендом на кіноринку.

Асоціація кіноіндустрії України презентує каталог "Українські фільми 2017/2018", виготовлений на замовлення Державного агентства України з питань кіно, і містить актуальну інформацію про новітні українські проекти.

А 17 лютого відбудеться презентація Discover Ukraine, де Україна буде представлена зарубіжним партнерам як перспективна кінематографічна локація з оновленим законодавчим середовищем і прогресивною базою виробничих потужностей.

Нагадаємо, один із претендентів на Ведмедя - український режисер Сергій Лозниця наразі перебуває в Кривому Розі. У нашому місті він знімає художню стрічку "Донбас".