На криворізькій трасі патрульні спинили водія вантажівки з 3,02 проміле алкоголю

ПОДІЯ
11.05.26 - 16:48

3,02 проміле алкоголю – за кермом вантажівки DAF. На криворізькій трасі патрульні спинили водія за порушення ПДР, а він ледь не вивалився з машини - п’яний як чіп.

Огляд на приладі Драгер показав 3,02 проміле алкоголю, що майже у 15 разів перевищує допустиму норму.

 

64-річний керманич запропонував інспекторам хабаря - збирався відкупитись 5-ма тисячами гривень.

 

Коли ж патрульні попередили його про відповідальність, підвищив суму.

Інспектори затримали пияка і викликали слідчо-оперативну групу. Страшно навіть уявити, що міг накоїти такий проспиртований водій на дорозі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: