На криворізькому залізничному вокзалі безкоштовно навчатимуть домедичної допомоги

АКТУАЛЬНО
23.02.22 - 14:27

«Укрзалізниця» заявила, що розгортає програму безкоштовного навчання домедичної допомоги. Заняття проводитимуть на найбільших вокзалах країни для всіх охочих.

Програма охопить міста-мільйонники та населені пункти східного регіону, поблизу лінії розмежування, а також міста південних областей.

 

 

Попередньо, у нашому місті такі заняття відбудуться на вокзалі "Кривий Ріг-Головний" 28 лютого та 2, 10, 17 березня о 10:00. 

 

 

Уточнити деталі й записатися на тренінг можна у координаторки програми у Кривому Розі за тел.: 408-32-53, 096-353-22-76, начальниця вокзалу Ольга Жукова. 

 

На тренінгу можна буде отримати практичні знання, які стануть у нагоді у побуті та допоможуть зберігати спокій та діяти впевнено в критичній ситуації.

 

 

Навчатимуть першої допомоги при критичних кровотечах, зупинці серця, інфарктах, інсультах, дорожньо-транспортних подіях чи пораненнях. 

 

 

Відвідувачі тренінгу також отримають базові знання щодо дій при епілепсії, удавленні, утопленні, опіках, обмороженнях, травмах та при виникненні інших небезпечних для життя ситуацій.

 

 

Навчання розраховані на людей без базової медичної освіти, після проходження тренінгу відвідувачі отримають сертифікат.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: