На Куп'янському напрямку снайперська куля обірвала життя криворіжця Владислава Тернового

ЖАЛОБА
04.12.23 - 10:49

Знову сумна звістка з фронту. 25 листопада біля населеного пункту Лиман-Перший Куп'янського району загинув криворізький воїн Владислав Терновий.

Молодший сержант Владислав Миколайович воював кулеметником у славетній 60 окремій механізованій Інгулецькій бригаді, яка звільняла Херсонщину, воювала під Бахмутом. У запеклих боях гірник отримав три уламкових поранення й контузії.

 

"До війни чоловік був прохідником дільниці №4 шахти «Ювілейна». На руднику «Суха Балка» працював з 2005 року: спочатку гірником очисного вибою, потім перейшов на глибоке буріння. Цікавився сучасними розробками, опановував новітнє гірниче обладнання з видобутку. У колективі гірника поважали, цінували його досвід, переймали професійні навички. Колеги називали Владислава Миколайовича «Дід». Саме з таким позивним він з першого дня війни пішов боронити країну від навали ординців разом з друзями-гірниками", - розповіли на руднику.

 

Нещодавно Владислав зустрічався з колегами по роботі під час чергової відпустки. Ніхто й не припускав, що ця зустріч стане останньою. Під час штурму ворожих позицій снайперська куля обірвала життя мужнього воїна.

 

Прощання з Владиславом Терновим відбудеться 5 грудня о 10:00 у Храмі Великомученика і Цілителя Пантелеймона на 4-му Зарічному, вул. Приміська, 73.

 

Вічна пам’ять і слава нашому оборонцю!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: