На маршрут у Кривому Розі вийшов оновлений тролейбус № 10

ВАЖЛИВО
24.05.19 - 11:43 375

Cьогодні вранці з депо виїхав реконструйований тролейбус. 10-й номер працюватиме у північній частині Кривого Рогу за маршрутом РОФ-1 - Спорткомплекс. Загальна вартість капремонту тролейбуса – близько 1,5 мільйона гривень. 

У межах Програми розвитку муніципального електротранспорту цьогоріч заплановано вивести на міські маршрути ще 9 відремонтованих тролейбусів. 4 з них – з дизель-генераторними установками.

 

 

Цей тролейбус вже відпрацював на маршрутах близько 30-ти років, його загальний пробіг з початку експлуатації – понад 1 700 000 кілометрів. Тролейбус оснащений механічним пандусом, системою сповіщення пасажирів, встановлені валідатори для безготівкового розрахунку за проїзд.

 

 

«Ми продовжуємо ті роботи, які раніше розробили фахівці нашого підприємства, дещо взяли з нової техніки. Встановлюємо систему відеоспостереження, установки автоматичної озвучки», – зазначив директор КП "Міський тролейбус" Олександр Приходько.

 

 

У водія Артура був час ознайомитись з технічними параметрами тролейбусу. Каже: дуже задоволений новими зручностями.

 

 

«Минулого року закупили 17 автобусів. Програму з розвитку електротранспорту ми відслідковуємо більш ретельно. 8 тролейбусів у минулому році, цьогоріч вже два запустили. Зараз вийшов на 10-й маршрут у Тернівський район ще один новий тролейбус», – каже міський голова Юрій Вілкул.

 

 

У межах реалізації Програми підтримки комунального транспорту, у 2019 році передбачили 20 млн грн на виконання капітально-відновлювального ремонту ще 4-х тролейбусів з дизель-генераторними установками.

 

 

Нині у Європейському банку реконструкції та розвитку завершують процедура визначення переможця тендерних пропозицій, який виготовить для Кривого Рогу 50 нових сучасних тролейбусів.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: