На орендованому "Кривбасводоканалом" КПВС проводять ремонти й автоматизацію застарілого обладнання

АКТУАЛЬНО
08.02.19 - 9:56 584

На початку 2018 року комунальним підприємством «Кривбасводоканал» було взято в оренду окремо визначене майно ДП «Кривбаспромводопостачання».

Цей крок дозволив спеціалістам водопостачання оптимізувати надання послуги споживачам, - кажуть на підприємтсві.

Мова йде не тільки про покращення гідравлічного режиму, що напряму впливає на зменшення кількості поривів, а й про оновлення частини обладнання орендованих об’єктів.  

Торік на це витрачені сотні тисяч гривень.

"Кривбасводоканал" встановив 2 сучасні насоси на Радушанському водопровідному комплексі, - повідомляє прес-служба. - Від цих агрегатів залежить стабільність перекачування води з водосховища до інших насосних станцій - так починається шлях води до споживачів. Нові насоси не тільки надійно працюють, а й споживають в середньому на 20% електроенергії менше.

Крім того, проведено промивку відстійників води, ремонт запірної арматури Д 600, Д 500, Д 400, замінено хлоратор та проведені інші дрібні ремонтні роботи.

Окремої уваги заслуговує той факт, що «Кривбасводоканал» після оренди окремо виділеного майна КПВС отримав в управління склад хлору з діючою виключно у ручному режимі системою сповіщення та локалізації.

Комунальниками було вирішено у межах стратегії розвитку включити у план заходів облаштування складу хлору автоматизованою системою. Її впровадження стало головним пріоритетом.

На сьогодні система встановлена і випробувана.

Наведені вище факти говорять про внесок з боку водоканалу фінансового, технічного та інтелектуального ресурсу в управління ввіреним майном.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: