На перехресті Матусевича та Бандери зіткнулися SsangYong і Skoda. Водійку госпіталізували

ДТП
04.06.26 - 9:52

Біля цирку, на перехресті вулиць Матусевича та Бандери, зіткнулися SsangYong і Skoda. Водійку Skoda госпіталізували.

 

Попередньо відомо, що водійка Skoda рухалася від Квіткового годинника у напрямку парку. У цей час назустріч їхав SsangYong, водій якого вирішив повернути ліворуч, але не встиг завершити маневр — відбулося лобове зіткнення.

 

Керманичку Skoda госпіталізували. Водій SsangYong від госпіталізації відмовився, - розповіли нам у поліції.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»