На перехресті Матусевича та Бандери зіткнулися SsangYong і Skoda. Водійку госпіталізували

Попередньо відомо, що водійка Skoda рухалася від Квіткового годинника у напрямку парку. У цей час назустріч їхав SsangYong, водій якого вирішив повернути ліворуч, але не встиг завершити маневр — відбулося лобове зіткнення.
Керманичку Skoda госпіталізували. Водій SsangYong від госпіталізації відмовився, - розповіли нам у поліції.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua