На площі Визволення у Кривому Розі ремонтують пішохідні тротуари

БЛАГОУСТРІЙ
25.11.20 - 12:21

25 листопада комунальники виконують роботи з відновлення асфальтового покриття тротуару на пл. Визволення – від вул. Лермонтова до вул. Пушкіна. Площа ремонту - 1 000 кв. метрів.

Цьогоріч у місті велику увагу приділяли ремонту тротуарів.

 

Відновили тротуари на вул. Адмірала Головка (від будинку № 9 до будинку № 18); вул. Січеславська (від вул. Сержанта Рзянкіна до будинків №№ 13 та 18 на вулиці Січеславська); вул. Недєліна (від пр. Перемоги до вул. Гірників - вздовж будинків № 12, 10, 8, 2 по вул. Недєліна); пл. Горького (ділянка між пр. Миру та пр. Металургів); пл. 30-річчя Перемоги; пр. Гагаріна (від площі Героїв Кривбасу до вулиці Олександра Васякіна); пр. Миру (в районі перехрестя з вулицею Гетьманська); пр. Перемоги (від будинку № 35 по проспекту Перемоги до будівлі «Інгулець» вздовж ТЦ «Мегалюкс»).

 

Також відновили асфальтове покриття прибудинкових територій на вулицях Героїв АТО, Єсеніна, Електрозаводська, Адмірала Головка, Чарівна, Петра Дорошенка, Пушкіна, Лермонтова, Таганська, Павла Глазового, Співдружності, Покровська, Юрія Смірнова, Медична, Вокзальна, проспектах 200-річчя Кривого Рогу, Металургів, Гагаріна та Миру площею близько 80 000 кв. метрів.

 

До кінця року планують відновити асфальтове покриття на вулицях Синьоводська, Ладозька, Цулукідзе, Алма-атинська та на прибудинкових територіях житлових будинків: №№ 73, 75, 79, 81, 83 87 на вулиці Соборності; №№ 85, 90, 91, 92, 93, 53, 36 на мкр. 5-й Зарічний;

 

З початку року виконали асфальтування доріг площею понад 170 тис. кв. метрів та відремонтували дорожне покриття за допомогою машини для комплексного ямкового ремонту (ремонтер) площею понад 79 тис. кв. метрів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: