На Придніпровській залізниці оновили понад 81 км колії, в тому числі й у Криворізькому районі

 

     За п’ять місяців поточного року колійники регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відремонтували більш як 81,3 км колії на основних напрямках руху П’ятихатки – Чаплине, Лозова – Солоне Озеро та по Криворізькому району, - звітують залізничники.

Було проведено реконструкцію 13,68 км колії, посилений капітальний та капітальний ремонт колії виконали на 5,76 км, посилений середній та середній ремонт – на 31,76 км, комплексно-оздоровчий – на 30,12 км.

Окрім цього, за цей час придніпровські залізничники реконструювали 10 стрілочних переводів, ще 7 відремонтували капітально, а 30 – середнім ремонтом, в одному стрілочному переводі оновили металеві частини.

Було проведено заміну рейок новими на 11,1 км та старопридатними – на 5,31 км, а також укладено нові й старопридатні пліті безстикової колії на ділянках колишньої реконструкції та капітального ремонту (18,4 км).

Значні обсяги ремонтно-колійних робіт цьогоріч виконано на станції Комиш-Зоря, де придніпровські залізничники вклали дві додаткові приймально-відправні колії й сім стрілочних переводів та переуклали одну під’їзну колію, а також на місці відновлення роз’їзду 327-й кілометр на перегоні Магедове – Комиш-Зоря, де вкладено одну приймально-відправну колію, два стрілочні переводи та один скидальний гостряк.

Нагадаємо, що колійні роботи з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря спрямовані на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку.