На російсько українській війні загинув захисник з Криворіжжя Юрій Панчук

Дитинство та юність Юрія минули у селі Шевченківське Криворізького району. Після школи він переїхав до нашого міста, отримав професію тракториста у ПТУ №86. Працював у комунальному підприємстві «Сансервіс».
Як згадують колеги, Юрія дуже любили і шанували всі, хто його знав. Це була щира, відверта, а головне, відповідальна людина. З-поміж інших його вирізняв незламний характер та сила духу.
З 2014 року він служив у Збройних Силах, а з перших днів повномасштабного вторгнення, без вагань, повернувся до війська. За мужність та відданість був нагороджений сімома медалями. Побратими згадують його як професіонала військової справи.
Юрій Панчук також був люблячим чоловіком і турботливим батьком, - розповідають в Глеюватській об‘єднаній територіальній громаді.
Світла пам’ять і вічна слава Захиснику! Не забудемо!
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua