На розвиток шкіл, придбання обладнання для навчальних закладів з міськбюджету додатково направили 7,3 мільйона гривень

ВАЖЛИВО
02.07.20 - 9:53

На червневій сесії підтримали рішення щодо виділення додаткового фінансового ресурсу на розвиток освіти, - повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак сказала: «Місто отримало три субвенції: на «Нову українську школу», ремонт харчоблоків та підтримку інклюзивних форм навчання. Згідно закону, «Нову українську школу» 70 % фінансує держава, 30 % - місто. 11 мільйонів гривень отримали, більше 5 мільйонів гривень спрямовує місто. В цілому, на придбання комплектів парт та стільців для 7,5 тисяч першокласників, дидактичні матеріали, інтерактивну техніку виділено більше 16-ти мільйонів гривень». 

 

5 мільйонів гривень субвенції Кривий Ріг спрямує на переобладнання шкільних їдалень, 1,2 мільйони гривень виділило місто.

 

«Ми подавали пропозиції на навчальні заклади, в яких навчається 1 тисяча і більше учнів. Це - школи №130, 60, 90, 81,126, 127,110, 125; гімназії 91, 35, 95. Закупимо обладнання і посудомийні машини, холодильні уставки і електрообладнання, тістоміси, параконвектомати. Тобто все, що потрібно для входження шкіл в систему HASP (безпечність харчових продуктів)», - зазначила Тетяна.Кріпак.

 

Також, місто отримало субвенцію на придбання обладнання для ресурсних кімнат у закладах, де є діти з інклюзивною формою навчання. На разі, очікується субвенція для обладнання кабінетів природничо-математичного циклу і stem–лабораторій.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: