На щиті востаннє повернувся додому криворіжець Олександр Дуплик

ЖАЛОБА
24.05.24 - 15:11

«Ця моя війна». У боях за Україну загинув криворіжець  Олександр Дуплик. Чоловік пройшов найгарячіші точки, а останній бій прийняв на кордоні Сумщини.

На фронт колишній охоронець вирушив  з перших днів війни.  Це та хвиля, коли ображались і сварились в чергах до військомату, мовляв чому інших беруть, а мене – ні. Олександр записався до батальйону  тероборони. Спочатку стрільцем, потім – навідником операторів протитанкових засобів.

 

«Там ми з Санею і познайомились, - згадує його побратим на псевдо «Чемпіон». – Коли у нього запитували, ну навіщо тобі та війна, спокійно відповідав: «Я прийшов захищати свою країну, свою сім‘ю і свій народ». І  він справді був героєм».

 

Перші бої Олександр прийняв на Херсонщині, де й був поранений. Втім, швидко знову повернувся в стрій. Страшне пекло чекало на нього на Донеччині.

 

«Сашко пройшов два дуже серйозних випробування – у Шаховому лісі під Волновахою і біля Авдіївської промзони. Потім ми вийшли на Сумщину. Тут  на кордоні  він і закінчив свій славетний шлях», - розповідає бойовий товариш.

 

Спокійний, людяний був чоловік, з незрівнянним почуттям  гумору,  - згадує сусідка військового Наталія.

 

«Хоробрий, відразу пішов на фронт добровольцем. Україна втрачає найкращих своїх синів, які могли продовжувати рід, збагачувати нашу країну. Такі молоді хлопці гинуть за наше майбутнє, так жаль…», - гірко говорить жінка.

 

За два роки війни Олександр Дуплик став справжнім професіоналом військової справи. Бив ворога нещадно.

 

Сьогодні військового в останню путь провели рідні, друзі, знайомі.

 

Вічна пам‘ять і земний уклін Герою!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: