На урочистому прийомі мер Кривого Рогу подякував ветеранам та вручив відзнаки

ПОДІЯ
07.05.21 - 12:54

Напередодні Дня Перемоги, міський голова Костянтин Павлов зустрівся з ветеранами Другої світової війни, щоб вкотре подякувати їм за мир, перемогу, можливість жити і розвивати рідний Кривий Ріг.

«Близько 7 млн українців загинуло у тій страшній війні. Ми маємо зробити все можливе, щоб на нашій рідній землі якомога швидше настав мир, щоб наші діти та онуки чули лише постріли святкових салютів. І саме зараз ми відчуваємо потребу у вашому життєвому досвіді, у вмінні в злагоді та єдності долати труднощі, героїчно перемагати. Шановні ветерани, я щиро дякую вам за те, що ви залишаєтеся поряд з нами, виховуєте нашу молодь, передаєте свою пам'ять, золоту історію українського народу», - підкреслив Костянтин Павлов.

 

Голова Криворізької міської ради ветеранів Микола Дабіжа подякував місту за турботу і піклування про ветеранів і наголосив, що Кривий Ріг є прикладом для інших регіонів нашої держави у відношенні до подій Другої світової війни, своєї історії, поваги до визволителів.

 

«Міська влада робить все від неї залежне, аби ті, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу, мали гідне життя», - сказав М. Дабіжа.

 

Мер вручив ветеранам міські нагороди. Нагрудного знака «За заслуги перед містом» І ступеня удостоєна Людмила Євдокимова, член районної ради ветеранів, голова первинної організації ветеранів житлового масиву «Першотравневий» Тернівського району.

 

Почесними грамотами були відзначені Володимир Вахненко, заступник голови ГО «Криворізька регіональна рада пенсіонерів-залізничників» Регіональної філії «Придніпровська залізниця», Ніна Кодій, голова первинної організації ветеранів «Житловий масив 7-й Зарічний», Дмитро Королюк, учасник бойових дій, Олександра Негода, членкиня ради Довгинцівської районної організації ветеранів, Ганна Селищева, членкиня ради ветеранів Тернівської районної організації ветеранів, Микола Шевченко, учасник бойових дій, Володимир Шкурко, учасник бойових дій. Грамотою виконкому Криворізької міськради відзначений Андрій Загон, учасник бойових дій.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: