На великій сцені. Криворізький колектив "Меліса" заспівав на творчому вечорі композитора Злотника

КУЛЬТУРА
03.06.24 - 12:28

У столиці відбулося музичне свято - творчий вечір знаного українського композитора, автора численних хітів, народного артиста України Олександра Злотника. Концерт присвятили Міжнародному дню дітей, а особливу увагу приділили діткам, чиї татусі пішли до Небесного війська, боронячи Україну.

На сцені Міжнародного центру культури і мистецтва, поряд з відомими співаками Павлом Зібровим, Оксаною Пекун, Тетяною Піскарьовою, Христиною Охітвою, Dima Prokopov, виступили й талановиті криворізькі зірочки – зразковий театр естрадної пісні «Меліса». Наші діти душевно виконали «Мамину пісню» авторства маестро Злотника, з репертуару Оксани Білозір.

 

«Діти були щасливі стояти на одній сцені з такими українськими зірками! Цей концерт, ці враження не забудуться ніколи! Я впевнена, що багато вихованців «Меліси», відчувши смак великої сцени, прагнутимуть досягти успіху, щоб стояти на ній завжди», - поділилася міркуваннями керівниця колективу Галина Єлькіна.

 

Вона подякувала Валентині Бєрлін та директорці музичної школи №4 Олені Ковальській за можливість представити Кривий Ріг на яскравому музичному святі, Тетяні Піскарьовій – за запрошення, батькам дітей - за підтримку, а чудовим швачкам Вікторії та Олені - за неймовірні сценічні костюми.

 

Улюблені пісні українців у новому аранжуванні прозвучали у виконанні юних соловейків та популярних артистів. Кожна пісня була представлена окремим вокально-театральним номером.

 

Довідково. Олександр Злотник є автором музики до симфонічних композицій, кінофільмів та мюзиклів, хорів. Композитор створив понад 2 тисячі пісень: "Родина", "Гай, зелений гай", "Батько і мати", "Свічка", "Маки червоні", "Музиченьки", " Котики вербові", "Неповторність" та ін.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: