На військових рейках: в Україні відзначають День залізничника

СВЯТО
04.11.23 - 9:53

Сьогодні в Україні відзначають День залізничника. Голова Ради оборони Кривого Рогу привітав представників цієї професії, які міцно тримають свій надзвичайно важливий фронт під час великої війни. 

«Шановні друзі, і саме сьогодні ще раз хочу подякувати вам.
Ви – одні із найбільш структурованих, дисциплінованих і професійних людей в нашій державі.

 

Початок війни. Саме завдяки взаємодії з вами було зроблено дуже багато.
Спущений з рейок потяг з сирою глиною на переїзді на Апостолове, коли орки прорвали Нововоронцовку і треба було зупиняти ворожу колону.
Саме залізничники з Білої Криниці надали нам інформацію, що ворог поставив потяг, три платформи з піском і три вагони, і почав рух в бік Апостолове, а там – пряма дорога і на Кривий Ріг, і на Дніпро. І завдяки цієї інформації ми встигли підірвати міст і тунель на Старосіллі.

 

Евакуація 120 тисяч біженців через наше місто.
Підвіз води в цистернах після руйнування окупантами Каховської дамби.
Перевезення і військових, і цивільних вантажів.

 

І взагалі – залізниця сьогодні – це головна логістична артерія держави, коли порти заблоковано, а цивільна авіація не літає.

 

Окремо хочу подякувати за професійність та героїзм підрозділам державної спеціалізованої служби транспорту (в минулому – залізничні війська).

 

Напередодні свята мав честь вручити нагороди від міста нашим залізничникам. За кожною з них – величезна праця цих людей.

 

Дякую за вашу працю, людяність та професіоналізм! 
Разом – до Перемоги!
Все буде Україна!», - написав Олександр Вілкул. 

 

Рада оборони міста вже надала допомогу підрозділам Державної спеціальної служби транспорту на суму понад 50 млн 406 тисяч гривень. З них 23 млн 985,6 тис грн –бюджет міста, а 26 млн 420,8 тис грн – приватні кошти, спрямовані через Фонд ГО «Набат Кривбас».

 

Військовим придбано та направлено: 1096 бронежилетів та касок; 354 комплекти форми та понад 1500 одиниць іншого обмундирування; 20 позашляховиків, вантажівок, автомобілів швидкої допомоги та мікроавтобусів; 23 міношукачі; 10 наборів сапера-мінера; 5 квадрокоптерів; 9 тепловізорів, біноклів та далекомірів;  18 радіостанцій; 263 одиниці спальних мішків та наметів; 24 одиниці ноутбуків, планшетів, телефонів та МФУ; 6 прожекторів; 141 одиниця зварювального обладнання, бензопил та інших електроінструментів, та багато іншого.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: