На водогоні "Інгулець – Південне" будують насосні станції, працюють 60 одиниць техніки

КОМЕНТАР
22.08.23 - 8:55

Учора відкрили першу ланку магістрального водогону Інгулець – Південне водосховище. Вона має забезпечити водою мешканців Кривого Рогу.

Як ми писали, на цій ділянці вже облаштовано 29,8 км трубопроводу, це 46% від усього обсягу. Нині триває будівництво підстанцій і насосних станцій.

 

На кожній зі станцій працюватимуть 6 насосів: 4 основних, один резервний та аварійний. Зараз на цьому важливому об'єкті працюють 211 працівників та 60 одиниць техніки. Вода спочатку заповнить 16-кілометрову трубу, з неї – відкритий канал довжиною понад 10 км і дійде до мешканців міста, - розповіли про перебіг втілення проєкту в Агенції відновлення та розвитку інфраструктури.

 

Масштабний магістральний водогін складається з трьох ланок:

 

1. Інгулець – Південне водосховище (Кривий Ріг). Тут наразі триває будівництво підстанцій і насосних станцій.

 

2. Хортиця – Томаківка – Марганець. Уже влаштовано трубопровід у дві нитки 21,4 км (це 26%) Передбачено встановлення двох проміжних станцій. На об'єкті працюють 90 працівників та 10 одиниць техніки.

 

3.Марганець – Нікополь – Покров. На цій ділянці зараз проводять земляні роботи і монтаж труб. Влаштовано 70,3 км траншеї та 19,8 км трубопроводу (13%). Складність влаштування водогону на цій ділянці полягає у необхідності влаштування 6 водонасосних станцій, кожна з яких повинна мати трансформаторні підстанції. Прокладання труб по місту Запоріжжя відбувається по вулицях, у злагодженні з іншими комунікаціями.

 

Загальна довжина магістрального водогону, який забезпечить водою мешканців регіонів, зневоднених російськими терористами, – 145 кілометрів. На кожній ділянці працюють інженери-консультанти та представники незалежного технагляду. Роботи обіцяють завершити в жовтні, - запевняють в Агенції.

 

Чекаємо на якісну питну воду для Криворіжжя!

 

Фото ТРК Рудана та ДніпроОВА.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: