На вулиці Лісового у Кривому Розі відремонтували дорогу

БЛАГОУСТРІЙ
06.05.19 - 12:04

У дворі мешканців 9-го і 33-го будинків по вілиці Лісового оновили дорогу. Наприкінці лютого до виконкому міськради звернулася місцева мешканка, пенсіонерка Валентина Петрівна, з проханням «залатати» внутрішньоквартальну дорогу. Нещодавно на цій ділянці провели капітальний ремонт.

На момент звернення, в асфальтному покритті у двох місцях утворилися глибокі ями. Мешканці двору певний час самостійно засипали їх будівельними відходами, але дощі вимивали імпровізовані латки. Дорога у такому стані – проблема для проїзду карети швидкої, прогулянок із дітьми, вагома перепона для роликів чи велосипедів.

 

«Тут мешкає моя донька, і ми постійно бачимо таке бездоріжжя, що не можна було ні швидкою заїхати, ні з дитиною погуляти. А зараз зробили дорогу – буде краще», – каже пенсіонер Михайло Васильович.

 

«З проханням про ремонт дороги мешканці зверталися й раніше. Але на момент звернення, питання з ремонту вже були на той рік розподілені. Ці звернення були враховані й тепер виконані», – відзначив Віктор Чорний, начальник міського управління з роботи зі зверненнями громадян.

 

Нове асфальтове покриття вже витримало перші опади, тепер йому належить «пережити» літню спеку.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: