На виборах президента вже зафіксовані перші порушення

АКТУАЛЬНО
31.03.19 - 10:38

В Україні вже зафіксували перші порушення на виборах. Так, на Волині голова комісії не пустила спостерігача на дільницю. – УНІАН.

Громадянська мережа "Опора" заявила, що на Волині спостерігача від цієї організації не допустили на виборчу дільницю. Це сталося на дільниці №070091 у селі Новостав Горохівського району. 

"Спостерігач прибув на дільницю, аби бути присутнім на засіданні, що передувало початку голосуванню, однак його не впустили. Голова комісії повідомила, що всіх запустять о 8-й годині ранку. На місце інциденту викликали поліцію, відтак спостерігач "Опори" подасть відповідну заяву", – зазначили в громадській мережі.

 

Крім цього, за даними Успішної варти, в місті Ізюм Харківської області на територіальному виборчому окрузі №177 на дільниці №630956 дві людини заявили про наявність у списках виборців померлих родичів. Голова дільничної комісії від коментарів відмовився. 

 

У Вінниці на дільниці №051492 склалася подібна ситуація. Виборець знайшов у списках свого дідуся, який помер ще в 2005 році. 

 

У селі Хоцьки Київської області на виборчій дільниці №320813 загальна кількість виборців 998 осіб, а бюлетеней для голосування на дільниці 996. На цю невідповідність члени комісії заявили, що все рівно не всі виборці прийдуть голосувати.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: