На Запорізькому напрямку поліг криворізький захисник Михайло Скрицький

До лав ЗСУ доброволець приєднався у березні 2022-го року. Захищав Одеський, Херсонський та Запорізький напрямки.
До війни мешканець Довгинцівського району працював на заводі КЦРЗ вибивальником відливок вакумної формовки.
Рідні кажуть: Михайло був дуже доброю та щирою людиною.
Криворіжцю тепер навіки 32 роки.
Прощання з Михайлом відбудеться завтра, 16 травня, об 11:00 на Центральному кладовищі. Вічна пам'ять Герою!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
У бою за Україну загинув криворізький захисник Віталій Брижатенко
10 вересня під Кліщіївкою на Донеччині обірвалося життя криворізького захисника Руслана Конончука
З Курщини на щиті повернувся криворізький захисник Сергій Кузьменко