На зупинці "Гірник" у Кривому Розі вандали розбили вже другу скляну стіну

КРИМІНАЛ
21.04.25 - 16:50

Якусь неприродну зловтіху отримують вандали від знищення чи руйнації громадського майна. Не минуло й місяця, як на зупинці "Гірник" по вул. Миколи Зінчевського знову розбили бокову скляну стіну. Вже другу.

«Вкотре звертаємось з проханням поважати те, що створено для нашого спільного комфорту», - просить  районний Покровський виконком.

 

Але, на жаль, поки що звернення до сумління варварів марні. А безкарність дозволяє їм і далі насолоджуватись вандалізмом.

 

  

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: