На зупинці "Гірник" у Кривому Розі вандали розбили вже другу скляну стіну

«Вкотре звертаємось з проханням поважати те, що створено для нашого спільного комфорту», - просить районний Покровський виконком.
Але, на жаль, поки що звернення до сумління варварів марні. А безкарність дозволяє їм і далі насолоджуватись вандалізмом.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Криворізькі вандали розтрощили скляну зупинку на вул. Світальського
У Кривому Розі на зупинці РЗФ-2 вандали розтрощили скло в тролейбусі
У Кривому Розі на вул. Миколи Світальського вандали розбили скляний павільйон на зупинці