Начальник Криворізького відділу поліції подякував правоохоронцям і пильним містянам за зусилля в затриманні маніяка

       «Разом з представниками Національної поліції України, ГУНП в Дніпропетровській області ми зробили все для того, щоб знайти та затримати зловмисника, який вбив двох дівчат та напав ще на декількох, - зазначив начальник Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Роман Ткаченко.- Наразі він перебуває під вартою, а слідчими встановлюються всі обставини скоєних ним злочинів.

Я вдячний особовому складу Криворізького відділу поліції – це копітка робота кількох десятків оперативників, слідчих та експертів, які три тижні працювали і вдень, і вночі. Окремо вдячний всім небайдужим мешканцям міста, які зверталися до поліції та повідомляли про підозрілих осіб. Це свідчить не тільки про високу свідомість містян, а й про довіру до криворізької поліції.

Кожна особа, яка вчинила злочин, повинна понести кримінальну відповідальність, визначену законом. Щодня ми робимо все можливе для того, щоб кожен мешканець міста почувався захищеним. Працюємо заради безпеки кожного криворіжця.Тому спійманий нами зловмисник - це не перемога, яку слід святкувати, а наша щоденна робота. Наша робота і наш борг перед кожним мешканцем Кривого Рогу».