Начальник слідчого відділу Криворізького відділу поліції Олександр Гоптарєв прокоментував закиди про знайдений амфетамін

ЕКСКЛЮЗИВНО
01.08.19 - 11:54

Як ми учора писали, Держбюро розслідувань провело обшуки у місцевій прокуратурі № 1 та Криворізькому відділі поліції.

Того ж дня ситуацію на своїй сторінці у фейсбук прокоментував депутат Криворізької міськради Микола Колесник: «У керівника слідчого відділу Криворізької поліції Гоптарєва при обшуку вилучили амфетамін. Зараз намагається вирішити питання, щоб не йти з ганьбою. Відповідальним особам не раджу цього робити, тягніть його на експертизу, я ж попереджав що він наркоман».

 

Сьогодні в ексклюзивному інтерв’ю нашим журналістам начальник слідчого відділу Олександр Гоптарєв прокоментував закиди щодо нього.

 

«Микола Колесник є публічною особою, депутатом міської ради, який вже декілька разів розповсюджує відносно мене неправдиву інформацію та займається наклепом. Я обов’язково підготую позов щодо захисту честі та гідності мене як представника поліції відносно Миколи Колесника та розберусь з ним у правовому полі в суді. У разі перемоги обіцяю перерахувати виграні гроші до одного з дитячих будинків нашого міста. Вся інформація, яку повідомляє про мене Микола Колесник не відповідає дійсності», – прокоментував Олександр Гоптарєв.

 

Що стосується власне інформації про обшуки в міському відділі поліції, Олександр Гоптарєв зазначив: «Я не маю права коментувати діяльність ДБР. Доступна інформація є на офіційній сторінці Держбюро розслідувань у фейсбук».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: