Національний телеканал знімає проєкт про Кривий Ріг. Що зацікавило медійників?

ЦІКАВО
22.05.20 - 19:18

Сьогодні Кривий Ріг відвідали журналісти одного з українських телеканалів. На замовлення Мінрегіону та Ради Європи, медійники знімають телепроєкт, присвячений розвитку промислового туризму у нашому місті.

Туристичний Кривий Ріг покажуть усій Україні. Сьогодні відвідувачами особливого турмаршруту стала знімальна група одного з національних телеканалів.

 

Журналісти заручилися підтримкою місцевих гідів та фахівців Інституту розвитку міста, аби ознайомитися з культурною спадщиною і відчути подих діючої індустрії нашого міста. 

 

"По-перше, будуть знімати оглядовий майданчик кар'єру Південного комбінату, далі - скансен гірничої техніки АрселорМіттал Кривий Ріг НКГЗК, Бурщицький відвал, Скелі МОДРу, а ввечері прогуляємося проспектом Поштовим, завершивши цей чудовий знімальний день", - прокоментувала нашим журналістам Ганна Літвінчук, провідний фахівець туристичного обслуговування відділу промислового туризму Інституту розвитку міста.

 

Інтерес журналістів до розвитку промислового туризму у нашому місті - не випадковий. Наприкінці минулого року Кривий Ріг став учасником Всеукраїнського конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування". Конкурс проходить вже вшосте за підтримки Мінрегіону і Ради Європи. У грудні Криворізька міськрада презентувала свої напрацювання в галузі промислового туризму. Проєкт "Кривий Ріг туристичний - нереальна реальність" став переможцем конкурсу, а міська делегація отримала диплом за 1 місце і спеціальну нагороду "Кристал". 

 

"Наші досягнення і наш проєкт був презентований на всесвітній виставці в Лондоні, де теж викликав величезний інтерес. Ми отримали зворотну реакцію, і до нас уже сьогодні звертаються люди з бажанням відвідати наше місто, подивитися його туристичні локації, пов'язані саме з промисловим центром України", - каже Костянтин Павлов.

 

Повноцінний розвиток індустріального туризму був би неможливий без співпраці у цьому питанні з промисловими підприємствами міста, - кажуть фахівці. Один із прикладів - Південний комбінат. Підприємство з найбільшим кар'єром у Кривбасі одним із перших долучилося до міської програми. 

 

"Ми активно підтримуємо програму індустріального туризму, запрошуємо людей, і цим допомагаємо місту, прищеплюємо інтерес містян до історії ріднокраю та його підприємств", - впевнений Михайло Корсаков, прессекретар Південного ГЗК.

 

Тим часом, у зв'язку з пом'якшенням умов карантину, Кривий Ріг поступово відкриває туристичний сезон. Він розпочнеться для груп до десяти екскурсантів. Перші пішохідні екскурсії заплановані Скелями МОДРу та Балкою Північна-Червона. А до Дня міста, з 29-го по 31 травня, у кожному районі пройдуть онлайн-екскурсії.

 

Як ми повідомляли, вони транслюватимуться на сторінці "Кривий Ріг туристичний" та сторінках гідів у мережі ФейсбУк. 

 

"Від Володимира Казакова буде екскурсія-сюрприз, моя екскурсія у Покровському районі - "Зарічний не тому, що за рікою", Лариса Бондаренко розкаже про Кривий Ріг - Головний у Довгинцівському районі, Ганна Літвінчук проведе вас стежками Карачунів, Анатолій Вихристенко розповість про Металургійний район, Володимир Огур побуває у садибі Харіна в Тернівському районі, а Ірина Остапчук у Саксаганському районі поведе вас до червоних озер Кривбасу, - анонсувала Олена Галич, провідний фахівець туристичного обслуговування відділу промислового туризму ІРМ. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: