Надавала стусанів. На станції «Швидкісного трамвая» побилися начальниця та сигналістка

ПРИГОДА
13.08.19 - 14:55

Сьогодні під час проведення навчань з правил пожежної безпеки між начальницею станції «Швидкісного трамвая» та сигналісткою спалахнув конфлікт, який переріс у бійку.

У попередній фабулі: начальниця станції попросила свою підлеглу, щоб та взяла вогнегасник і показала, як ним користуватися в екстрених ситуаціях. Але сигналістка відмовилась це робити.

 

Керівниця почала складати на неї службовий акт про невиконання службових обов’язків.

За словами підлеглої, вона побачила на тому аркуші два незрозумілих підписи.

 

Це обурило жінку і вона намагалася їх закреслити, однак, каже, далі отримала від начальниці стусанів у спину та в голову.

 

Ображена жінка одразу викликала поліцію та швидку і написала заяву до правоохоронних органів.

 

Керівниці ж при цьому стало зле, у неї підвищився артеріальний тиск. Тож швидка, приїхавши до постраждалої, натомість забрала нападницю.

 

Заступник директора з експлуатації Іван Клименко розповів, що насправді конфлікт між очільницею станції і сигналісткою триває вже кілька місяців. Спільної мови жінки ніяк не можуть знайти.

Але крім того, сигналістка конфліктує не тільки з шефинею, а й зі своїми колегами по роботі.

 

«Я думаю, що на комісії з трудових суперечок буде знайдений консенсус між начальницею, після того, як вона випишеться з лікарні, і підлеглою», - сподівається Клименко.

 

«Вранці проводилися навчання, - розповіла нашим журналістам заявниця. - Але начальниця станції не сама їх проводила, а попросила чергову, щоб показала нам вогнегасник. Ми подивилися, і цього було достатньо. Керівниці ж здалося, що цього замало, і вона наказала: бери вогнегасник у руки і роби рухи, нібито ти гасиш пожежу. Я відмовилась, бо вогнегасник був брудний. Я й не думала ним користуватися. Вона мені сказала, що буде складено на мене акт. Я з цим погодилася. Кажу: добре, я не проти. Чергова по станції витягнула аркуш паперу зі столу, на якому вже були два підписи, незрозуміло чиї. На цьому аркуші вона й почала писати акт. Я підійшла до столу чергової і сказала, що це неправильно. На порожньому листку не мають стояти підписи. Я взяла ручку і спробувала їх закреслити. При цьому отримала удар в спину від начальниці станції і вилетіла з дверей вже спиною. Вона вхопила мене за волосся, за руку і почала бити по голові другою рукою. Зламала мої окуляри. Чергова по станції відтягнула її від мене. Я викликала поліцію і швидку допомогу».

 

Незабаром на підприємстві буде скликана комісія з трудових суперечок, яка має з'ясувати всі обставини інциденту. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: