Нагородили фіналістів: Хіт-парад «ART-VOICE» - це по-криворізьки круто, стильно, феєрично

КУЛЬТУРА
27.05.24 - 10:07

Яскравою музичною феєрією відзначився вчорашній день на культурному обрії Кривого Рогу. У театрі ім. Шевченка вирувало свято музики, естетики, таланту й творчих здобутків, на які надзвичайно багате наше місто. Глядачі побачили Гала-концерт 3 сезону музичного Хіт–параду «ART-VOICE».

Авторами ідеї і організаторами заходу є «Криворізька міська асоціація «АРТ-КУЛЬТУРА», співорганізатори - управління культури, телерадіокомпанія  «Рудана» та радіостанція «Радіо Кривбас». Постійну підтримку творчому конкурсу надає Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива».

 

«Третій рік іде війна. Перший рік було надто важко, але завдячуючи нашим ЗСУ, ми почали відроджувати мирне життя, яке вирувало у Кривому Розі раніше – зауважив Олександр Вілкул. - У місті працюють усі заклади культури, творчі школи, театри, палаци. Важливу роль відіграє ГО Арт-культура, яка за ці роки організувала масу цікавих і корисних заходів – благодійних марафонів, творчих івентів. Цього разу ми побачили на сцені результати хіт-параду «Арт-войс» - це важлива подія у культурному житті міста».

 

Обдаровані криворізькі учасники змагалися в номінаціях:

 - пісні, створені під час російсько-української війни,

 - пісні Володимира Івасюка,

- пісні криворізьких авторів.

 

Експертна рада ретельно опрацювала 57 творів і визначила кращих із кращих. Зі сцени музичного свята оголосили імена 10 фіналістів.

 

«Кожен із фіналістів, дякуючи нашим партнерам, отримав призи та подарунки, були приємні сюрпризи. На сцені виступили і самі члени експертної ради. Усього було 22 номери. Цьогоріч ми нагородили і криворізьких авторів, бо власне мета хіт-параду – виявлення місцевих музикантів, авторів, популяризація їхньої творчості. Був і спецприз від Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива», - розповіла Олена Ковальська, співорганізаторка хіт-параду Арт-войс, співзасновниця ГО «Криворізька асоціація Арт-культура».

 

Уже втретє у числі співорганізаторів цього яскравого музичного свята виступає телеканал «Рудана».

 

«Наші таланти, музика мають бути почутими, тому від нас, безперечно, - медійна підтримка, показ виступів десятка кращих учасників, фіналістів, обговорення голосування і повна телевізійна версія, яку криворіжці побачать на екрані. Завжди маємо багато переглядів цього естетичного видовища і батлів у коментарях, як і в будь-якому творчому конкурсі», - коментує генеральна директорка телеканалу  Анна Паукова.

 

Під бурхливі оплески глядачів відзнаки отримали десять фіналістів Хіт-параду:

Тетяна Ігнатенко; Дует «Ружа»; Дар’я Зарічна; Аріадна Шарикіна; Анна Карташова; Анастасія Дрокіна; Ігор Громиченко; Софія Федотова; Зразковий аматорський колектив театр естрадної пісні «Аліса», Зразковий театр естрадної пісні «Меліса». Цьогоріч володарем Гран-Прі став колектив «Аліса».

На переможців конкурсу чекали кубки, дипломи та подарунки. Спецприз від "Української перспективи" отримав колектив «Меліса».

 

 

«Щопівгодини ми перевіряли результати голосування і дуже переймалися. Шанувальники нашого колективу голосували з різних куточків світу, з-за кордону, з Криму, Італії. Ми вдячні всім за підтримку, бо наші діти – драйвові, класні й талановиті. І це чесно», - переконані Ольга Арцова і Тетяна Твердохліб, керівниці колективу «Аліса».

 

«Ми підготували  подарунки, бо наші діти - яскраві й перспективні. Особисто від мене – 4 подарунки. Усі виступи гарні, і це для нас велике свято – для дітей, батьків, учителів та наставників», - ділиться емоціями Інна Потапова, депутатка міської ради від Блоку Олександра Вілкула «Українська перспектива».

 

Учасники свята привітали всіх мешканців Міста-фортеці Кривого Рогу з 249-ою річницею від дня заснування і висловили впевненість, що 250-річчя міста ми всі святкуватимемо у мирній, незалежній Україні.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: