Намело. Міські служби з 2-ї ночі розчищають дороги Кривого Рогу

КОМУНАЛКА
13.01.21 - 13:00

Ситуація на дорогах у Кривому Розі повністю контролюється, - запевнив начальник департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий. 

«О другій годині ночі розпочався снігопад, на дороги міста одразу вивели 50 одиниць спеціалізованої техніки. Посипаємо протиожеледною сумішшю, чистимо тротуари, з 5-ї години ранку вивели техніку управителів та персонал на прибудинкові території», - повідомив нашим журналістам Іван Карий.

 

Із самого ранку спецтехніка та персонал комунальних служб займаються розчищенням прибудинкових територій, торговельно-зупиночних комплексів, аби містяни могли зручно дістатись до зупинки та поїхати на роботу чи у справах. На дорогах працюють 30 МДК, 10 Бобкатів, 10 тракторів-щіток, 12 одиниць техніки та близько 500 осіб технічного персоналу від управителів.

 

«Південний, Північний, Центральній та Інгулецький ГЗК також надали допомогу, ще вночі виділили техніку для прибирання снігу. Це близько 10 одиниць спецтехніки, які відпрацьовують не лише території, наближені до комбінатів, а й ті, що довкола», - підкреслив Іван Карий.

 

За його словами, спецслужби змогли забезпечити безперешкодне перевезення містян пасажирським транспортом.

 

«Місто було повністю готове. За ніч відсипали близько 600 тонн протиожеледної суміші. Міський голова особисто контролює ці роботи. За останню добу провели 3 селекторні наради, мер особисто проводить об’їзди автошляхів міста», - наголосив директор департаменту.

 

За завданням міського голови, відпрацювати мають усі головні автошляхи, другорядні та прибудинкові дороги. Цим займається як ДРІМ безпосередньо, так і управителі.

 

Посипання автошляхів та тротуарів проводять піщано-сольовою сумішшю з домішкою бішофіту. Це допомагає насипу довше залишатись на дорозі і протидіяти як ожеледиці, так і сніговому покриву. Щодо підприємців, чиї об’єкти закриті через локдаун, то у таких організацій мають бути підписані договори або з управителями, або з іншими підприємствами, які забезпечують очищення території під час опадів.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: