Напівмарафон Steel Run: у криворіжців - два перших і два третіх місця

ПОДІЯ
14.10.19 - 17:28

Як ми писали, сьогодні вранці на проспекті Металургів стартував другий криворізький напівмарафон Steel Run, у якому взяли участь понад 1000 учасників з різних міст України.

Учасники пробігли дистанції на 5 км, 10 км (від 14-ти років) та 21 км (від 18-ти років). Дітки взяли участь у безкоштовних забігах.

 

У дитячому забігу "Шкільна миля" перемогли учні 130-ї Криворізької школи.

 

На дистанції 5 км серед дівчат перемогла Єлизавета Дяченко з Дніпра, серед хлопців - Валерій Буян із Кривого Рогу спортклубу MizunoOneTeam. На другому місці - харків'янка Юлія Соколова та дніпрянин Олександр Соколенко. Третє місце на цій дистанції посіли Марія Ага з Дніпра та Володимир Пластун з Кривого Рогу.

 

Серед жінок швидше за всіх пробігла 10 км Карина Євтушенко з Дніпра, серед чоловіків - дніпрянин Дмитро Маляр. Друге місце на цій дистанції розділили дніпряни Світлана Маковоз та Сергій Чалик. На третьому місці - Аліса Півень з Дніпра та криворіжець Сергій Кравцан.

 

Найдовшу дистанцію у 21 км найбільш успішно подолали Катерина Карманенко з Новосковська та дніпрянин Микола Мевша. Друге місце посіли Тетяна Вілісова з Новомосковська та Дмитро Пожевілов з Чугуєва. На третьому місці на цій дистанції - киянка Марія Шаповалова та Анатолій Бондаренко із Жовтих Вод.

 

Кожен учасник отримав пам'ятну медаль, а переможці - спеціальні подарункові пакети від спонсорів напівмарафону.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: