"Нас хотіли взяти у полон". Боєць з позивним "Нео" розповів про життя на передовій

ВІЙСЬКОВІ
18.11.23 - 12:52

Воїн з Кривого Рогу на псевдо «Нео» поділився тим, як проходять його фронтові будні. Саме на передовій він усвідомив, що головне у бою. Історію нашого захисника розповіли у 129-ій окремій бригаді Сил тероборони ЗСУ.

До того, як став бійцем, «Нео» працював на АМКР. Після початку повномасштабного вторгнення росії повістку вручили йому та його товаришу. Чоловіки не вагалися ні хвилини: значить, вони більш потрібні на вогневих позиціях, а не на трудовому фронті. Тож колишні колеги стали бойовими побратимами.

 

За словами воїна, він не може назвати свій військовий досвід особливим. Проте часто постають у пам’яті дні оборони на одному з опорних пунктів під Авдіївкою. Там братерство рятувало життя. Й зараз, на іншій ділянці фронту, справжня дружба попри будь-які відмінності стає порятунком.

 

 

«Була у нас пригода нещодавно, хотіли взяти нас у полон. Ну, ми їм чітко дали зрозуміти, що не з тими вони зв’язалися. Колектив у нас дружній! Один за одного і за Україну порвемо будь-кого. Так і воюємо потихеньку. Переможемо!»

 

Веселий і усміхнений, наш захисник переконаний у Перемозі України. Не може розповідати багато, але у його словах головне звернення до тих, хто в тилу: берегти єдність і людяність.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: