Нас не зламає війна. Як служать в «Ареї» рідні брати, подружжя і батьки з дітьми

ВІЙСЬКОВІ
15.05.24 - 14:11

«Набої теж треба комусь подавати». У міжнародний День сім‘ї окремий штурмовий батальйон "Арей" 129-ї окремої бригади ТрО розповів про родини, які несуть службу у його складі. Щемним відео поділились на сторінці бригади.

Подружжя:

«Коли почалась війна, у нас з чоловіком зайшла розмова, що мене слід відправити за кордон. Але я категорично відмовилась. Тому, що це війна і в ній треба комусь подавати набої».

 

Сестра й брат:

«Я його бачу, я його чую, я знаю, що він у шапці…  І я знаю, що з ним все добре».

 

Рідні брати:

«Подзвонив заступник командира батальйону Сергій Васильович Жеребило. Запропонував вступити до батальйону. Я погодився. Подзвонив своєму брату - і він долучився. Бо «Арей» – це родина».

 

Батько й донька:

«Я пішла воювати. Було страшно, бо це війна. Але в мене є людина. Це мій батько, до якого я підійшла і спитала: «Підеш зі мною, бо мені лячно?» Скільки ти тоді думав?

-  Та не думав зовсім…

-  Відтоді  ми і досі разом. Воюємо, допомагаємо одне одному морально. Головне – це морально».

 

Син і батько:

«Найсильніша підтримка завжди поруч…

З батьківського боку менше душа болить, бо щохвилини ти його можеш побачити і прийти на допомогу».

 

Брати:

«Я прокинувся о 7-й ранку від телефонного дзвінка свого керівника, який сказав, що почалася війна. Я тут же набрав свого брата: «Я йду, а ти?» «І я йду. Якщо не ми, то хто ж», - відповів той.

 

Брати:

«Знайомий зателефонував, запропонував служити. Я підійшов до брата, питаю: «Підемо?» Він відповів: «Якщо разом, то звісно».

 

Дядько й племінник:

«Пішов би з перших днів, але дядько не дозволив. І я його чекав з з-за кордону. Цілих три дні.

-  За три дні я дістався з Австрії, а  він щодня мені дзвонив: «Давай, все, я піду. А я  йому щоразу: «Чекай, чекай на мене, бо разом буде краще, я не так переживатиму за тебе. Бо «Арей» - це родина».

 

Долучайтеся до дружної арейської родини, щоби звільнити свою країну від нечисті! Телефонуйте: 095 878 60 58 або 068 300 23 19.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: