Насадив на вила і кинув у багаття. У Кривому Розі поліцейський знущався над собакою

РЕЗОНАНС
05.03.19 - 16:28

Резонансний випадок жорстокого поводження з безпритульним собакою стався минулої суботи в Довгинцівському районі.

Як стало відомо журналістам "Рудани", посеред білого дня чоловік насадив на вила собаку та намагався спалити його живцем.

Врятували бідолашну тварину небайдужі люди, які стали вимушеними свідками цієї моторошної події.

«Ми були в шоці від того, що побачили. Ця людина - мій сусід, ми перед цим бачилися, віталися. І він бере собаку, на очах насаджує на вила й кидає в багаття. Мені бракує слів. Це неадекватна людина, крім того, ще і працівник поліції. Не розумію, як там працюють такі люди», — коментує нашим журналістам свідок події Микола Ковальчук.

 

 

Чоловік розповів, що пес не був агресивним. Уже кілька років Капловухий, так прозвали чотирилапого місцеві, жив поблизу гаражного кооперативу разом з іншими собаками й нікого не чіпав. Після побаченого, Микола викликав поліцію. Чоловік, що знущався над собакою, правоохоронців чекати не став.

 

«Поліція приїхала лише за годину, я її двічі через 102 викликав. Кажу, собака ж страждає, треба його кудись везти. Запитав у них допомоги з автівкою, вони не дозволили», — розповідає Микола Ковальчук.

 

За словами свідка, бідолашна тварина самотужки на передніх лапах відповзла від вогнища, далі пересуватися вже не змогла. Разом із сином, Микола відвіз собаку до ветлікарні.

 

«Поранену тварину оглянула медсестра, потім дочекалися хірурга. Вона виявила дві колоті рани, обробила їх та зробила рентген. Ніхто на сьогодні не телефонує. Я зранку дізнався, що справу зареєстрували й передали дільничному. Дві доби пройшло - жодних реакцій. Справу продовжили ще на 30 днів», — скаржиться свідок Микола Ковальчук.

 

Обережно, відео 18 +

 

 

На сьогодні жодної інформації щодо ходу справи за заявою очевидця немає.

 

Як ми повідомляли раніше, в Україні набув чинності закон про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Відтепер живодер може отримати від 5 до 8 років позбавлення волі.

 

За статистикою, у США 70 % тих, хто чинить насильство над людьми, починають із насильства над тваринами. Фахівці вважають, що розслідувати злочини проти жорстокого поводження з тваринами правильно від самого початку, щоби мати змогу запобігти іншим злочинам.

 

У більшості країн Європи поліція розслідує випадки жорстокого поводження з тваринами так само, як дорожньо-транспортні пригоди, злочини проти людей та пов’язані з наркотиками.

 

У Великий Британії максимальний термін ув’язнення за такі злочини — 6 місяців. В Ірландії порушника можуть ув’язнити на 5 років, у Німеччині на 3 роки, у Франції на 2 роки. У Сполучених Штатах — від 3 до 5 років за кожну тварину.

 

Деякі люди просто отримують заборону на утримання тварин.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: