Наші - при владі. Уродженці Кривого Рогу - у Кабміні та Верховній Раді

ВАЖЛИВО
30.08.19 - 11:50

Наша землячка, уродженка Кривого Рогу Альона Бабак, стала міністеркою розвитку громад і територій України. Учора на цю посаду її призначили на першому засіданні Верховної Ради 9-го скликання. 

Вона стала вже другою представницею Кривого Рогу серед високопосадовців, призначених новою владою. 

 

Нагадаємо, раніше на посаду в.о. голови Служби безпеки України призначили уродженця Кривого Рогу Івана Баканова. Відучора він офіційно став очільником СБУ.

 

Альона Бабак народилася 1969 року у Кривому Розі. Була народним депутатом Верховної Ради 8-го (попереднього) скликання.

 

Членкиня парламентської фракції Самопоміч, колишня заступниця голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Співголова Міжфракційного депутатського об'єднання «Рівні Можливості». До набуття повноважень — директорка та співзасновниця ТОВ «Інститут місцевого розвитку». Експерт у сфері житлово-комунального господарства.

 

Закінчила Київський педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Іноземні мови» із присвоєнням кваліфікації вчителя іноземних мов із відзнакою.

У 1996 році році стала переможницею конкурсу на отримання ґранту для навчання в США.

 

Іван Баканов народився 1974 року у Кривому Розі. Бізнесмен, з 2019 року — працівник органів держбезпеки.

Близький друг Президента України Володимира Зеленського. Керівник ПАТ "Студія Квартал-95" (2013—2019). Керівник партії "Слуга народу" (2 грудня 2017 — 27 травня 2019).

З 22 травня 2019 став першим заступником Голови СБУ, начальником ГУ з боротьби з корупцією та організованої злочинністю Центрального управління СБУ.

Від 3 червня 2019 року - керівник СБУ. Член РНБО (з 28 травня 2019).

 

 

Нагадаємо, представники Кривого Рогу також потрапили і до нової Верховної Ради. Народними депутатами ВР 9-го скликання стали Дмитро Шпенов, Юрій Корявченков (Юзик), Олена Криворучкіна та Володимир Захарченко.

 

Дмитро Шпенов у цій депутатській каденції стартував із 50 новими законопроектами. Про це він повідомив на своїй сторінці.

 

І, мабуть, нема потреби нагадувати, що нинішній Президент України Володимир Зеленський теж є криворіжцем.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: