Наші війська знищили 10 одиниць броньованої техніки та 100 російських солдатів

Російські війська отримали потужну відповідь від українських захисників. Ворог втратив близько сотні своїх солдатів, 14 одиниць військової авіації та більше десятка бронетехніки.
Центр оборонних стратегій оприлюднив звіт станом на 14:00 четверга, 24 лютого, згідно з яким Росія втратила 7 літаків та 4 гелікоптери, понад 10 одиниць броньованої техніки та близько 100 особового складу.
У звіті також інформують про те, що окупант зміг захопити два українські міста на Херсонщині – Генічеськ та Нову Каховку.
"Основним напрямом зосередження зусиль військ агресора на даний час є Харків. Є спроба оточення. ЗСУ спільно з НГУ відбивають атаку", – йдеться в повідомленні.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Уночі обстріляли Дарницький район Києва: удари крилатими та балістичними ракетами
До росії депортували щонайменше 19,5 тисячі маленьких українців
Станом на 6.00: бої тривають під Києвом, ППО запобігли бомбардуванню столиці