Наші втрати...Учора на Донбасі на міні підірвалися два українські захисники. Фото

ЖАЛОБА
02.12.19 - 9:39

"Учора диверсійно-розвідувальна група збройних формувань Російської Федерації здійснила спробу проникнення у тил позицій Об'єднаних сил, - повідомляє штаб ООС.

Для перекриття шляхів висування та можливого відходу ворожих диверсантів командиром підрозділу, що виконує завдання на Донеччині, було застосовано черговий резерв.

 

Під час виконання цього бойового завдання на невідомих вибухових пристроях підірвалися два українських військовослужбовці.

 

На жаль, внаслідок вибухів наші воїни отримали поранення несумісні з життям і померли на місці підриву".

 

Загиблі вчора під час виконання бойового завдання на Донбасі військовослужбовці - офіцери спецпідрозділу "Альфа" СБУ підполковники Денис Волочаєв і Дмитро Каплунов.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив ветеран війни на Донбасі, полковник СБУ, "кіборг" Роман Костенко.

"Сьогодні чергове трагічне повідомлення з Донбасу – під час виконання бойового завдання загинули два офіцери спецпідрозділу "Альфа" Служби безпеки України – Денис і Дмитро. Це тяжке горе для їхніх рідних і непоправна втрата для бойових побратимів. А також це нагадування про те, що бійці "Альфи" - це не "маски-шоу" на обшуках, це захисники Батьківщини, які щодня ризикують, а часто і жертвують своїми життями заради мирного неба над Україною", - написав він.

Костенко зазначив, що добре знав Дениса і Дмитра: "Ми разом пройшли через багато випробувань і виконали не мало завдань. Це були сильні, надійні та мужні воїни, висококваліфіковані професіонали, справжні офіцери і патріоти України. Спочивайте з миром, хлопці…"

 

Як ми писали, нещодавно так само на невідомому вибуховому пристрої підірвалися два українські офіцери - легендарний полковник Євген Коростельов та військовослужбовець з Кривого Рогу, ім'я якого нам поки що не відоме. 

 

Наразі відомо, що криворіжця мають прооперувати в київському шпиталі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: