Наші захисники з 129-ї бригади отримали вантажівки та іншу техніку від Ради оборони Кривого Рогу

ВАЖЛИВО
30.08.23 - 17:34

Голова  Ради оборони міста Олександр Вілкул передав одній із військових частин Кривого Рогу - для 129-ї бригади ТрО - чергову партію капітально відремонтованих автомобілів та розвідувальні дрони.

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул сказав:

 

«Сьогодні ми передали для 129-ї бригади ТрО для виконання бойових завдань ще 7 капітально відремонтованих спеціально оснащених повнопривідних вантажівок ГАЗ-66 і 10 нових квадрокоптерів Mavic-3. Ми продовжуємо надавати допомогу нашим військовим частинам, ЗСУ, нацгвардії та ТРО. Машин вже більше 500 – це і вантажівки, джипи, пікапи та мікроавтобуси. Квадрокоптерів – 513 та 35 БПЛА.  Загальна сума вже наданої допомоги становить майже 1,5 млрд гривень – це бюджет міста та приватні кошти, спрямовані нами через Фонд «Набат-Кривбас». При цьому варто зазначити, що постачанням армії займається Міністерство оборони, а ми надаємо допомогу.  Допомагаємо і будемо допомагати».

 

На 1 серпня Радою оборони міста вже надана допомога нашим військовим на суму 1 млрд 467,7 млн грн. З них 821,1 млн – це бюджет міста. А 646,6 млн грн – це приватні кошти, спрямовані через Фонд «Набат Кривбас». Допомога надається на основі заявок військових.

 

Заступник командира в/ч А4476 Андрій Кириленко підкреслив:

«7 автомобілів ГАЗ-66  будуть залучені на передовій для перевезення особового складу, військової техніки, озброєння та багато чого іншого, що наближатиме нашу Перемогу. Хотілось би подякувати Раді оборони міста Кривого Рогу, особисто Олександру Юрійовичу Вілкулу, за надану допомогу ЗСУ.  Та виконкому Криворізької міської ради за відремонтовану техніку, за те що турбуються за особовий склад, який виконує бойові завдання, як в Дніпропетровській, так і Херсонській областях».

 

Депутат міськради, заступник командира В/Ч 3011 Олександр Пискун зазначив:

«Чергова партія автомобільного транспорту відремонтована для нашої бригади ТРО. Зазначу, що закупівля цього транспорту та ремонт робиться за рахунок Ради оборони міста та Фонду «Набат Кривбас». Нашим хлопцям машина дуже необхідна для фронту. Це легкий тягач, який до вподоби буде спецпідрозділам, так і артилерії».

 

З перших днів повномасштабної війни  Радою оборони міста організовано надання комплексної, системної допомоги військовим. 

 

Зокрема,  передано:
- Автомобілі (в т.ч. вантажівки, позашляховики, автомобілі швидкої допомоги, мікроавтобуси та інші) – 500 од. (відновлення автомобілів – 996 ремонтів).
- Квадрокоптери - 513 одиниць.
- БПЛА - 35.
- Тепловізори, тепловізійні приціли, прилади нічного бачення, інша оптика – 1 351 од.
- Рації – 1 739 од.
- Планшети, ноутбуки, комп'ютери, Starlink, генератори, прожектори, зарядні станції, павербанки – 2 537 од.
- Бронежилети і каски – 14 016 одиниць.
- Військова форма – 9 171 одиниць.
- Інше обмундирування (берці, тактичні кросівки, наколінники, налокітники, маскувальні костюми, спальники, розкладачки, каремати) – 58 212 од.

 

І це лише частина наданої допомоги більш ніж 100 військовим частинам.
Крім того, побудовано понад 10 ліній оборони у Дніпропетровській, Херсонській та Миколаївській областях – це понад 320 км протитанкових ровів, 450 ВОПів, РОПів та укріпрайонів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: