Наступного року у Відні влаштують Український благодійний бал

      17 лютого 2018 року у Відні відбудеться Український благодійний бал, який уже втретє організовує Товариство української молоді в Австрії.

Український благодійний бал проведуть з метою популяризації української культури серед іноземців.

Саме тому на балу лунатимуть українські пісні у симфонічному аранжуванні, які виконає професійний австрійський оркестр, виступатимуть українські музиканти та діджеї, проходитимуть тематичні майстер-класи, а сукні-вишиванки ведучої стануть справжньою окрасою події. Крім того заплановане проведення благодійного аукціону та томболи з цікавими призами.

Український бал у Відні 2018 відбудеться за підтримки Міністерства інформаційної політики України та ряду міжнародних організацій, зокрема Українсько-австрійської Асоціації, Київської ініціативної групи Альпбах, OeAD-Бюро Львів.

«У цей вечір у самий розпал сезону балів традиційний віденський бал переплететься з українським шармом, що зробить вечір розкішно незабутнім. Пишний палац в стилі бароко ще у 18 столітті дивува Відень грандіозними музичними подіями. Його стіни чули гру геніальних Моцарта та Гайдна. 17 лютого Palais Auersperg вкотре відкриє двері для сотні гостей, щоб провести незабутню ніч, сповнену музики, танцю, вишуканості та традицій!» - йдеться в анонсі організаторів.

Бал відвідають VIP-персони з України та Австрії. Захід відкриватиме зірка світової оперної сцени Ольга Пасічник, серед гостей балу співачка Віденської опери Зоряна Кушплер, яка відкривала Український бал у Відні у 2017 році, дизайн-студія Оксани Полонець надасть ексклюзивні сукні-вишиванки для ведучої, а головним лотом аукціону стане українська вишиванка з унікальним візерунком від гуцульських майстрів.

За правилами віденських балів, Український бал у Відні відкриватимуть дебютанти. Вони танцюватимуть традиційний полонез і віденський вальс. Крім того, у програмі майстер-класи кадрилю та сальси руеди від переможців кубків України та міжнародних конкурсів, фіналістів блекпульського фестивалю в Шанхаї Костянтина та Надії Панченків.

“Як і на багатьох міжнародних подіях подібного рівня, Український бал має благодійну мету - виручені кошти від аукціону та томболи підуть на дитячі будинки на сході та заході України”, – розповідає один із організаторів Українського балу Петро Амбрик.

На минулорічному балу вдалося зібрати 4 000 євро, які Товариство української молоді в Австрії передало на потреби шкіл-інтернату у м. Бережани та с. Нове Село Тернопільської області та м. Кремінна Луганської області.

Довідка: Товариство української молоді у Австрії (ТУМА) – громадська, молодіжна, неполітична та позаконфесійна організація, заснована небайдужими українцями у Відні у 2010 році.