Навіки 37. Вчора у Кривому Розі провели у вічну путь Анатолія Гуржу

ЖАЛОБА
22.06.24 - 10:12

У Кривому Розі попрощалися з захисником Анатолієм Гуржею. Герой загинув майже 6  місяців тому, але лише зараз його змогли поховати з почестями.   

21 червня в останню путь провели криворіжця Анатолія Гуржу. Його життя обірвалося 2 січня цього року у нерівному бою на Донеччині, біля села Катеринівка.

 

Тривалий час Анатолія вважали зниклим безвісти. Рідні до останнього не втрачали надії, але доля була невблаганною. Вчора тіло Героя навіки упокоїлося в рідній землі.

 

Чотирьох місяців він не дожив до свого 38-річчя. Це була неагресивна, мирна людина, яка понад усе любила свою родину, мріяла про незалежну Україну. Тому так болісно Анатолій сприйняв звістку про повномасштабну війну. 22 листопада 2023 року його призвали.

 

Все життя він любив вчитися, - згадують його колеги. Спочатку опановував тонкощі справи автослюсаря, потім – електрослюсаря на шахті «Козацька» КЗРК ( колишня «Гвардейська»). Його заслужено поважали – за відповідальність, наполегливість і фаховість.

 

Ніс службу гранатометника у 2-му десантно-штурмовому відділенні 1-го десантно-штурмового взводу 8-ї десантно-штурмової роти 2-го десантно-штурмового батальйону військової частини А0224.

«Керівництво, трудовий колектив  АТ «КЗРК»  щиро поділяють горе родини Анатолія Гуржи та схиляють голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Світлі спогади про Анатолія Леонідовича назавжди залишаться в наших серцях. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя», - написали на сторінці Криворізького залізорудного комбінату.

 

Вічна слава та шана Героям, які віддали своє життя за незалежність України!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: