Наводили лад сьогодні криворіжці і в парку «Шахтарський»

БЛАГОУСТРІЙ
20.04.24 - 12:36

Десятки тисяч криворіжців вийшли на загальноміський День довкілля, щоб впорядкувати рідне місто. Озброївшись робочим інструментом вже зранку містяни наводили лад у парках, скверах, біля будинків, на дитячих майданчиках.  У підсумку – прибрали 39 сміттєзвалищ, вичистили понад 15 кілометрів берегової лінії, посадили майже 200 дерев і сотню кущів.

Традиційно, у квітні проходить загальноміський День довкілля. В умовах війни цей захід набуває особливого значення - він об’єднує жителів, і крім екологічного аспекту  має ще й  психологічний зміст - допомагає відволіктись кожному мешканцю.

 

У День благоустрою в межах Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» взяли участь десятки тисяч мешканців міста, було залучено  37 одиниць техніки (як комунальної так і підприємств), висаджено 179 дерев та 104 чагарника, прибрано 39 сміттєзвалищ та очищено 15,4 км берегів.

 

Ктальпи та спірею у парку Шахтарський садив разом з іншими голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

 

 «Дуже вдячний криворіжцям, які долучилися до Дня довкілля та всі разом вийшли, щоб прибрати свої прибудинкові території, парки, майданчики. Ми любимо рідне місто. І зараз ми також допомагаємо комунальникам, адже багато працівників в армії, захищають рідну країну, місто від ворога. Кривий Ріг - сила і разом ми переможемо!» - сказав Олександр Вілкул.

 

Дружньо долучились до  акції «Чисте довкілля»  викладачі і персонал музичної школи №2.

 

 «Наша локація якраз навпроти школи, тому було зручно підходити брати свій інвентар. Прибирали сміття, яке потім складували його в пакети, сапали  травичку», - говорить  викладачка з образотворчого мистецтва  музичної школи Тетяна Кулібаба.

 

Парк Шахтарський для району є родзинкою і місцем популярного відпочинку городян. Але прибирати ці гектари під час війни, коли чимало комунальників служать, доволі важко. Це ділянка на якій працювати і працювати. Тому все робиться спільними зусиллями, - пояснює  заступниця голова Покровського району Анастасія Давидова.

 

«Багато масштабних заходів проходять саме у Шахтарському парку, тому ми не могли залишитись осторонь. На толоку прийшли працівники райвиконкому, підприємств, депутати. Вранці до нас приєдналися спортсмени, які тут регулярно бігають. І  вже бачимо результат – парк став значно чистішим і приємнішим для відвідувачів», - каже пані Анастасія.

До прибирань у парку  сьогодні долучились пів тисяч криворіжців. Наводити лад і чистоту у місцевій оазі мешканці району планують регулярно.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: